SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa ne Breg Diellit te Maxi
Çmimi :
€59,000.00
Kategoria :
Postuar :
20 Nëntor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
49915
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa ne Bregun e Diellit

Banesa gjindet ne rr. Xheladin Hana te Maxi dhe Taxi Vip

Siperfaqja 65m2

Kati 3

Renditjet:

- Dhom Gjumit

- Sallon

- Kuzhin

- Shpajz

- Banjo

- Ballkon

- E momibular komplet

- Nzemje qendrore

Qmimi 59.000 Euro

Agjencioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjencioni prishtina
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com 
Informata rreth publikuesit
Prishtina City
Prishtinë
044 302 000
Breg Diellit-Prishtin [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »