SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa te Posta e Madhe ne Dadani
Çmimi :
€1,200.00
Kategoria :
Postuar :
21 Prill
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
61 m²
ID e produktit :
49934
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa ne Dardani te Posta e Madhe

Siperfaqja 61 m2. Kati6 me Lift.

Renditjet: 1 dhom, sallon, kuzhin me trapezari, ballkon. 2 shpajza dhe 1 shpajz e perbashket me kolektiv.

Banesa eshte shum e pershtatshme per jetes

Qmimi 1200 Euro m2.

Agjencioni Prishtina City: 044 302 000

Facebook: agjencioni prishtina

Email: agjensioniprishtina@hotmail.com

Web: www.prishtina-city.com 
Informata rreth publikuesit
Prishtina City
Prishtinë
044 302 000
Posta e Mdhe Dardani-prishtin [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »