SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa te Sllovenia Sportit afer Parkut
Çmimi :
€61,750.00
Kategoria :
Postuar :
28 Maj
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
49939
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa te Sllovenia Sportit.


Banesa gjindet te Parku i Qytetit. Adresa Rr: Gustav Majer 8/2 Kati 1.


Ka keto renditje: 65 m2, 1 Mega Sallon Ditor, Kuzhin, 1 Dhom gjumit, Korridor, Banjo, Ballkon. E rehatshme dhe shumë e përshtatshme për jetesë, hapësira e brendshme e banesës është funksionale, pa kthina e shtylla dhe rezistonte ndaj zhurmës.

Enterieri i banesës është shumë i mirë dhe modern. Banesa shitet komplet e mobiluar me ketë Çmim.

Çmimi 61.750 EURO

Agjencioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjencioni prishtina
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com 
Informata rreth publikuesit
Prishtina City
Prishtinë
044 302 000
PSllovenia Sportit te Parku-Prishtin [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »