SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa Afer Teatrit Dodona
Çmimi :
€47,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 20:33
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
43 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
49946
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa te Rruga Bajram Kelmendi

Banesa gjindet afer Teatrit Dodona, Furres Rekord afer Bajram Kelmendit.

Siperfaqja 43m2 ne Katin e 1 me keto renditje: Sallon me Kuzhin, Dhom Gjumit,Banjo, Ballkon Franqez.

Banesa hymjen dhe pamjen e ka ne rrug kryesore

Qmimi 47.000 Euro

Agjencioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjencioni prishtina
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com 
Informata rreth publikuesit
Prishtina City
Prishtinë
044 302 000
Teatri Dodona-Prishtin [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »