SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtëpi në shitje Ferizaj
Çmimi :
€220,000.00
Kategoria :
Postuar :
19 Korrik
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
3
Madhësia :
405 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak, Kopsht, Ballkon
ID e produktit :
49973
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia ne Ferizaj afer restorant Orchide .Shtepia ka 4 ari oborr dhe shtepi prej 400m2.
Shtepia ka 2 sallona,2 kuzhina ,8 dhoma gjumi,3 banjo,3 ballkona dhe garazha,çmimi 220.000euro.
Informata rreth publikuesit
Agjencion i patundshmërive Intercapital
Prishtinë
044300370
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »