SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa te Mati 1.
Çmimi :
€80,000.00
Kategoria :
Postuar :
20 Janar
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
84 m²
ID e produktit :
49987
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa eshte afersisht 84 m2, ka sallonin me kuzhin, dy dhoma gjumi, dy banjo , dy ballkona dhe koridorin.
Banesa eshte ndertuar nga kompania "Fitorja" dhe gjendet ne Rr: "Shaqir Igrishta" -Mat 1 afer banesave te Stadardit.
Cmimi per shitje 80.000 mije euro
Nr.kontaktues: 044/670-608
044/301-283
Të gjitha shpalljet tona mund t'i gjeni tek:
E-mail:ylli.kos@live.com ose Agjencioni YLLI
Informata rreth publikuesit
Agjencioni Ylli
Prishtinë
044670608
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »