SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne FushëKosove me sip prej 94m2.afer vivafreshit
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 22:39
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
94 m²
ID e produktit :
49988
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne FushëKosove me sip prej 94m2.afer vivafreshit.dhe qerdhes se femijve.e gatshme per banim çmimi 390Euro.per 1m2.tel 045202623
Informata rreth publikuesit
Mali
Prishtinë
044735776
prishin [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »