SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
leshoje banesen me qira ne nje lagje shume te qete dhe ne qender
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
28 Tetor '14
ID e produktit :
49996
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
leshoje banesen me qira ne nje lagje shume te qete dhe ne qender me saktesisht tek ministria e shendetesise,afer USAID-it

banea eshte ne katin e 3 te dhe ka dy dhoma gjumi ,dhome pritje e rregulluar,kuzhine moderne me te gjitha,e shtruar ne parket me ni fjale me te gjitha ,nxemje qendrore

per me shume kontaktoni ne 044/377-324
Informata rreth publikuesit
arben.pr
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »