SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtëpi në Shitje dhe me Qera
Çmimi :
€280,000.00
Kategoria :
Postuar :
1 Dhjetor '14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
3
Madhësia :
350 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Shteg në Oborr
ID e produktit :
50013
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtëpia gjendet ne lagjen Qendresa, 350 m2 hapesire shfrytezuese dhe me 4 ari kopsht. Shtëpia ne 350 m2 te saj ka këtë renditje P+2, një dhomë dite, një kuzhinë, pesë dhoma gjumi, tri banjo, një wc, depo ushqimore, pese ballkona dhe garazha. Shtepia ka poashtu ngrohje qendrore, invertor, rezervoar uji.
Informata rreth publikuesit
ProHome Group
Prishtinë
044277987
Lagja Qendresa Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »