SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa në Shitje dhe Ndrrim
Çmimi :
€72,000.00
Kategoria :
Postuar :
1 Dhjetor '14
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
758 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore
ID e produktit :
50015
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjindet ne Sheshin Bill Klinton, (te Santeja), eshte ne katin e 7, 58m2, e pamobiluar,me pamje nga Sheshi Bill Klinton. Banesa ka 1 Sallon, 1 dhome gjumi, Trepezari ndaras, Kuzhine, Koridorin dhe 1 banjo.
Banesa ne shitje dhe ndrrim i mundshem me 2 banesa, normal edhe shtoj pare.
Banesa eshte e renovuar pjeserisht.
Banesa shitet e pamobiluar, ndersa qe neto hapsira eshte 75m².
Per te interesuarit, mund te bejme edhe ndrim me banese ne Fushe Kosove.
Ashensori punon nonstop dhe eshte me mirembajtje.
Çmimi 72.000€
Informata rreth publikuesit
ProHome Group
Prishtinë
044277987
Bill Klinton Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »