SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
leshoj banese me qera per tri studente-femra
Çmimi :
€60.00
Kategoria :
Postuar :
28 Tetor '14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
1
Madhësia :
85 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
50017
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jap banese me qera per 3 studente-femra. Banesa gjendet ne lagjen e spitalit te Farmedi-Eulex-i, 5min. afer fk. te Mjekesis dhe fk. Teknik. Banesa posedon te gjitha kushtet per banim ka nxemje qendrore dhe makine per larjen e rrobave.
qmimi per person eshte 60euro+ rryma. Shpenzime tjera nuk ka.
Marrrveshja perfshin qendrimin deri ne perfundim te ligjiratave(qershor)
Vlen vetem per oferta serioze
tel. 049353321 & 049135422
Informata rreth publikuesit
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »