SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
QIRA. Banesë me qira ne lagjen Taslixhe.
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 17:01
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kopsht, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
50019
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë me qira ne lagjen Taslixhe.
Banesa është mirë e mobiluar dhe është në lokacion shumë të përshtatshëm për jetesë.
Banesa është përball Fushave te Tenisit.
Banesa ka këtë renditje:
1. Dhomë gjumi
1. Sallon
1. Ballkon
1. Koridor
1. Banjo

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644 ; 045/189-189
www.pro-rks.com  
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Rr. Agim Ramadani 218/7

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Tasligje [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »