SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa me qira ne Fushe Kosove kati i pare,80m2
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
28 Tetor '14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
50040
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa e mobiluar gjindet tek al trade ne Fushe Kosove dhe eshte na katin e pare banesat e rea te Apollonis.
Informata rreth publikuesit
besarthaziri77
Fushe Kosove [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »