SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kompleksi Afarist Banesor Dafina Mati 1
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
5 Shkurt '17
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
89 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
50058
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banesën 89m2 , banesa ka : 1 Sallon , 2 Dhoma të gjumit , Banjo , WC si dhe Ballkon.

Banesa gjindet në kompleksin Afaris Banesor "Dafina" Bregu i Diellit Objekti 4/5 "BANESAT E STANDARDIT"

Ngrohje Qëndrore 24h

Ujë sanitar 24h, Mirëmbajtje të vazhdushme.
Sipërfaqja llogaritet NETO .

Ndërtim e Sipër ( Përfundimi Marsi 2016 )

049 366 222
049 564 562
Informata rreth publikuesit
Taulant
Prishtinë
049564562
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »