SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kompleksi Afarist Banesor Dafina Mati 1
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Shkurt '17
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
55 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
50060
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banesën 55m2 , banesa ka : 1 Sallon ,1 Dhoma të gjumit , Banjo , Depo si dhe Ballkon. Kati i 1-rë

Banesa gjindet në kompleksin Afaris Banesor "Dafina" Bregu i Diellit Objekti 4/5 "BANESAT E STANDARDIT"

Ngrohje Qëndrore 24h

Ujë sanitar 24h, Mirëmbajtje të vazhdushme.
Sipërfaqja llogaritet NETO .

Ndërtim e Sipër

049 366 222
049 564 562
Informata rreth publikuesit
Taulant
Prishtinë
049564562
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »