SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet apartament 1+1 Rezidenca AnA, Tirane
Çmimi :
€34,000.00
Kategoria :
Postuar :
29 Tetor '14
Dhoma gjumi :
1
Madhësia :
46 m²
Ekstra :
Kopsht, Ballkon
ID e produktit :
50065
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Nese doni te jetoni ne Tirane dhe po kerkoni nje apartament me siperfaqe ekonomike dhe me nje cmim te leverdisshem Rezidenca AnA ju jep kete mundesi. E pozicionuar ne nje zone te pershtatshme mes gjelberimit dhe ajrit te paster, e projektuar nga aritekti i njohur Martin Sobota AnA eshte zgjedhja e duhur per cdo familje.
Informata rreth publikuesit
Kontakt shpk
+355689097262
Rr Pjeter Budi, Qytet Studenti, Tirane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »