SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet apartament 3+1 te Rezidenca AnA, Tirana
Çmimi :
€120,000.00
Kategoria :
Postuar :
29 Tetor '14
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
156 m²
Ekstra :
Kopsht, Ballkon
ID e produktit :
50066
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Nese doni te jetoni ne Tirane dhe po kerkoni nje apartament te bollshem, te mireorganizuar dhe me nje cmim te leverdisshem, Rezidenca AnA ju jep kete mundesi. E pozicionuar ne nje zone te pershtatshme mes gjelberimit dhe ajrit te paster, e projektuar nga aritekti i njohur Martin Sobota AnA eshte zgjedhja e duhur per cdo familje
Informata rreth publikuesit
Kontakt shpk
+355689097262
Rr Pjeter Budi, Qytet Studenti, Tirane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »