SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Objekti me qira ne qender
Çmimi :
€2,950.00
Kategoria :
Postuar :
27 Mars '17
ID e produktit :
50067
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Objekti gjendet ne qender dhe ka hapsire prej 180m2 perdhesa, nenkulmi 150m2, podrumi 120m2 dhe oborri 150m2. Objekti është i përshtatshëm për zyre, bankë, shërbime tregtare dhe të tjera. Objekti leshohet me qira komplet me cmim prej 2.950euro bruto.
Informata rreth publikuesit
ANEM - Real Estate Agency
Prishtinë
038232211
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »