SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Rezidenca Magnet Libeskind Tirana
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
29 Tetor '14
ID e produktit :
50071
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kerkoni te ktheheni ne Shqiperi por nuk keni gjetur nje ambjent te pershtatshem per te jetuar . Kompleksi Magnet e ka zgjidhjen per ju. Ne ofrojme Apartamente 1+1,2+1 dhe 3+1 me cmimet me te arsyeshem ne vend deri ne 789€/m2. Kompleksi Magnet eshte projektuar nga studio e njohur Daniel Liberskind dhe ndertohet nga kompania Kontakt, lider ne tregun Shqipetar. Uji, Djelli dhe Ajri jane elementet e natyres qe jane rikthyer ne qytet nepermjet zhvillimit te kompleksit rezidencial ‘MAGNET’. Ju ftojme qe te beheni pjese e lagjes me te bukur ne Tirane.Per me teper na vizitoni ne faqet tona: magnet.al ose orion.magnet.alOse na kontaktoni ne nr tane te tel: +355685090026
Informata rreth publikuesit
ardianjaku
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »