SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Garazhden ne Dardani te Posta e Madhe .
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:03
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Madhësia :
16 m²
ID e produktit :
50091
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet garazha ne Dardani, Kroi i Bardhe, 16.47 m2. garazha ka dyer metalike dhe eshte pa lageshti.
Hyrja eshte afer viva market/ Nr 044-184-160. Qmimi i Tregut.
Informata rreth publikuesit
Mali
Prishtinë
044735776
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »