SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANES ME QIRA 65M2 NE QENDER MBI BIBLOTEK KOMBETARE
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
19 Tetor '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Pushimore, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
50092
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
BANES ME QIRA 65M2 NE QENDER MBI BIBLOTEK KOMBETARE, KATI IX, ME LIFT 24ORE DHOME DITE DHOME GJUMI KUZHINE BANJO DHE BALLKON BANESA LESHOHET PER FAMILJE OSE FEMRA QIRAJA SIPAS MARREVESHJES
Informata rreth publikuesit
Agjensioni Për Palujtshmëri ELF
Prishtinë
044383844
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »