SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa super luksoze 115m2 ne Rr. Tringë Smajli.
Çmimi :
€220,000.00
Kategoria :
Postuar :
17 Nëntor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
115 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Ballkon
ID e produktit :
50099
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa super luksoze 115m2 ne Rr. Tringë Smajli. Banesa eshte ne katin e katerte, ka nje dhome dite me kuzhine, tri dhoma gjumi, dy banjo dhe nje ballkon shume te bukur, ka edhe garazhen. Banesa ka nje renditje shume te mire te dhomave. Ne dhomen e dites eshte nje kamin shume i bukur qe e zbukuron ambientin, ndersa mobilet jane nga italija, kurse kuzhina eshte me elemente te gorenies, dhomat e gjumit jane te mobiluara te gjitha me porosi. Banesa ka pamje ne te dyja anet e objektit.
Na kontaktoni ne nr: 045401212.
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »