SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet toke ne fshatin Arapaj ,Durres
Çmimi :
€13.00
Kategoria :
Postuar :
30 Tetor '15
Madhësia :
8000 m²
ID e produktit :
50120
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet toke me siperfaqe te ndryshme ne Arapaj. Siperfaqet e tokes varjojne nga 8 mije m2 deri ne 34 mije m2 dhe cmimet nga 13euro/m2 deri ne 25 euro/m2,toka eshte e pershtateshme per vile qe te kete dhe vresht rrushi perballe
per me shume info
www.ffimobiliare.com.al 
Informata rreth publikuesit
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »