SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoi Banesen me Qira te Banesat e Arabve ka kete Renditje 1 Dhome te gjumit, Kuzhine si dhe Banjo Qmimi 200 Euro. Nr 044-184-160
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 17:06
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
45 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore
ID e produktit :
50129
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoi Banesen me Qira te Banesat e Arabve ka kete Renditje 1 Dhome te gjumit, Kuzhine si dhe Banjo Qmimi 200 Euro. Nr 044-184-160
Informata rreth publikuesit
Mali
Prishtinë
044735776
Banesat e Arabve. [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »