SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banese te Shkembi Kavajes,Durres.
Çmimi :
€950.00
Kategoria :
Postuar :
30 Tetor '15
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
69 m²
Ekstra :
Pushimore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
50146
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten apartamente 1+1 dhe 2+1 te Shkembi Kavajes ne Durres,tek Hotel Bleart. Per me teper detaje kontaktoni ne :
www.ffimobiliare.com.al 
Informata rreth publikuesit
FFimobiliare
0698222094
Shkembi Kavajes,Durres. [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »