SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa ne lagje te spitalit
Çmimi :
€40,000.00
Kategoria :
Postuar :
31 Tetor '14
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
58 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
50166
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banes ne lagje te spitalit ne objektin Pozhegu brothers
gjendet ne katin e 5 dhe ka dhome dite me kuzhin, dhome gjumi, banjo, shpajz dhe ballkon,
nr per kontakt 044 822845
Informata rreth publikuesit
delta
Prishtinë
044822845
Prishtine,Rr. Muharrem Fejza [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »