SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes shtepin
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
2 Nëntor '14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
250 m²
Viti i ndërtimit :
1986
Ekstra :
Kopsht, Ballkon
ID e produktit :
50167
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes shtepin me 4 ari tok ne rrugen gjergj kastrioti Skenderbeu ne vushtrri shtepija esht e banushme per benim dhe mobiluar dhe ka 2 dhoma fjetje dhe sallonin me kuzhin banjo koridor dhe dy dhoma ndihmse ne oborr .nr.tel 044 212 848
Informata rreth publikuesit
Mehdi
Vushtrri
vushtrri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »