SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira - lagjja e spitalit
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
20 Dhjetor '14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
50201
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banese me qira ne lagje te spitalit te eulexi
banesa eshte ne katin e 4 , ka ashensor dhe parking te jashtem
Preferohet te leshohet per familjar apo nderkombetar
Banesa dhe mobiliet jane te reja dhe kane kete renditje
Dhome dite, kuzhine, dhome cifti dhe dhome per femije, koridor, banjo ,ballkon.
Nr e kontaktit: 044934473 dhe 049855848

--------------------------
Appartement en location a Pristina - Kosovo, pour plus d'informations ecrivez-nous ; markdushi@hotmail.com
--------------------------
Flat for rent in Pristina- Kosovo, for more information please contact us :markdushi@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »