SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Truallin me siperfaqe 5 ari me infrastrukture komplete: uje,
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
7 Nëntor '14
ID e produktit :
50207
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Truallin me siperfaqe 5 ari me infrastrukture komplete: uje, kanalizim dhe rryme. Trualli gjendet ne Lagjen Mati, ngjitur me rrugen kryesore Isa Kastrati, ne mes Shkolles "Mileniumi i Trete" dhe Shkolles "Mitrush Kuteli". Trualli ka qasje nga rruga kryesore dhe rruga e lagjes. Çmimi eshte i negociueshem!
Informata rreth publikuesit
Shpresa
Prishtinë
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »