SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia 330m2 ne 7.5ari truall te Grand Store
Çmimi :
€330,000.00
Kategoria :
Postuar :
17 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
6
Banjo :
4
Madhësia :
330 m²
Viti i ndërtimit :
2008
Ekstra :
Kondicioner, Garazh, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
50218
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia 330m2 ne 7.5ari truall te Grand Store.Shtepia eshte e re, ka plan te bukur dhe hapesire te organizuar mire, ka oborr te rregulluar me gjelbrim dhe kubeza. Shtepia ka bodrumin plus dy kate banimi. Ne bodrum jane garazha per dy vetura si dhe pajisjet per nxemje (me rryme dhe me nafte).
Kati i pare:
- salloni me kuzhine e trapezari
- 2 dhoma
- shpajzi
- banjo
- toaleti
- koridori
Kati i dyte:
- 4 dhoma te fjetjes
- 1 dhome e punes
- 2 banjo
- ballkonat
Qmimi eshte 330.000euro, qmimi diskutohet.
Pranohet edhe ndrrim me banese ne Prishtine.

Agjensioni DION
038 520 063,
044 147 956, 049 147 956,
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »