SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa me qira 60m2 ne Qender te Prishtines.
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
17 Nëntor
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
50225
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen me qira 60m2 ne Qender te Prishtines.
Banesa eshte ne katin e trete, ka nje dhoma dite, nje kuzhine, nje dhome gjumi, dhe banjo.
Çmimi eshte 400euro.
Na kontaktoni ne nr: 045401212
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »