SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj banesen me qira 76m2 ne lagjen Ulpiana.
Çmimi :
€1,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:48
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
76 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
50236
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen me qira 76m2 ne lagjen Ulpiana.
Banesa eshte ne katin e peste, ka nje dhome dite me kuzhine, nje dhome gjumi, banjo dhe teras.
Çmimi eshte 1000euro.
Na kontaktoni ne nr: 045401212
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »