SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jap banes me qera- shes ne Prishtine lagjia Bregu i Diellit nen k
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
3 Nëntor '14
ID e produktit :
50242
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jap banes me qera- shes ne Prishtine lagjia Bregu i Diellit nen kulm ne katin e 5, me siperfaqe 47 m2 ndertim i vjeter tek banesat e kuqe perball ambullantes ,Banes posedon nje dhome gjumi, nje sallon me kuzhin, nje banjo , koridor dhe ballkon. Banesa me qera eshte 200 euro i diskutueshem... Dhe per shitje 38.000 mij euro i diskutueshem
Informata rreth publikuesit
Ela
Prishtinë
+37745615747
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »