SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoi Banesen me Qira e Mobiliuar ne Bregu Diellit nr 044-735776
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 15:11
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore
ID e produktit :
50276
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoi Banesen me Qira te Banesat e Princeses ka kete Renditje 2 Dhoma te gjumit. Sallon , Kuzhine si dhe Banjo .NR 044-735-776
Informata rreth publikuesit
Mali
Prishtinë
044735776
Breg Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »