SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Garsonjerka ne Qender te Mitrovices
Çmimi :
€20,000.00
Kategoria :
Postuar :
25 Qershor '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
Studio
Banjo :
1
Madhësia :
34 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
50282
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Garsonjerka ne Qender te Mitrovices (Banesa penzionerave),
Banesa gjendet ne katin e Vte si dhe lifti punon
Banesa eshte 34m2 dhe perbehet nga Dhoma e ndejes, Kuzhina, Koridori, Ballkoni, si dhe Banjo.
Informata rreth publikuesit
sirah
Mitrovicë
0037745429940
Mitrovice [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »