SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa me qira 60m2 per zyre ne qender te Prishtines.
Çmimi :
€600.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:33
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
50315
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qira 60m2 per zyre ne qender te Prishtines.
Banesa eshte ne katin e dyte, ka dy dhoma pune, kuzhine te veqante, banjo dhe dy terasa.
Banesa ka pamje nga sheshi "Nena Tereze".
Na kontaktoni ne nr: 045401212
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »