SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes truall ne Dalje te Prishtines.
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
8 Nëntor '14
ID e produktit :
50335
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes truall ne Dalje te Prishtines me saktesisht Ne fshatin Shkabaj "orlloviq' toka osht e disponushme pasi qe ka infrastruktur rrugore kanalizim si dhe energji elektrike . Trualli ka 15 Ari . Qmimi sipas marreveshjes nr. kontaktus 045/577-319
Informata rreth publikuesit
Charli
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »