SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa te Rrethi i Mokragores
Çmimi :
€60,000.00
Kategoria :
Postuar :
16 Nëntor '14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
170 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
50357
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa te rrethi i mokragores (e banjskalive) ne katin e XI-te prej 120m2 baneas si dhe 50m2 terasa.
Banesa perbehet nga: Salloni + Kuzhina + 2DhomaFjetjes + 2Banjo + 2Ballkona + Terasa
Cmimi eshte shume i volitshem
Banesa eshte e mobiluar.

Email: juristim@hotmail.com
Viber: +37745429940
Informata rreth publikuesit
sirah
Mitrovicë
0037745429940
Mitrovice [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »