SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet banesa ne prishtin
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
5 Nëntor '14
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
46 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
50359
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne Prishtinë në lagjen Ulpiana llamella b8, hyrja 1 (afër shkollës “Hasan Prishtina”). Banesa është 46 m2. Çmimi sipas marrëveshjes.

Për më shumë informata lajmërohuni në numrat e telefonave: +38163518666 & +37745556556 si dhe perms Viber – it
Informata rreth publikuesit
meti
Prishtinë
+38163518666
ne prishtine ne lagjen ulpians llamella b8 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »