SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne Dardani per 4-5 student/e.
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Nëntor '14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
90 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Shteg në Oborr
ID e produktit :
50366
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banese me qira ne Dardani ( afer Stacionit te Aurobusve)e pershtatshme 4-5 student/e. Ka 3 dhoma gjumi, 1 kuzhine , 1 banjo. Hyrja e veqant. Shpenzimet e ujit , ngrohjes dhe mbeturinave jane te llogaritura ne cmimin e qiras. Numrat kontaktues jane : 044/277867, 049/547546, 044/687404
Informata rreth publikuesit
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »