SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Shtepia (Bardhosh , Prishtine)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
5 Nëntor '14
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
250 m²
Ekstra :
Garazh, Oxhak, Ballkon
ID e produktit :
50367
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia gjindet afer shkolles fillore A,Z,Qajupi , ka 3 dhoma te fjetjes 2 sallona , 1 kuzhin , 2 banjo , 2 koridora , dhe 1 bodrum , gjithsej 250m2 dhe 8 ari truall.
Informata rreth publikuesit
valdringovori
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »