SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Qira Banes
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
6 Nëntor '14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
82 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr
ID e produktit :
50382
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa ka : Salon , 2 dhoma gjumi , banjo si dhe ballkon banesa esht ndertim i ri dhe e mobiluar ka gjithsej 82 metra katerore
Informata rreth publikuesit
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »