SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese-Zyre me qira ne Qender^
Çmimi :
€600.00
Kategoria :
Postuar :
27 Qershor '15
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
ID e produktit :
50391
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshojme me qira hapesiren afariste, per zyre apo ndonje veprimtari tjeter afariste.

Banesa ka kete renditje:

Tri dhoma

Banjo

Minikuzhinen dhe

Dy ballkona.

Dyshemeja dhe te tjerat jane krejtesisht te renovuara

Gjindet en Sheshin Nene Tereza, afer “Aurores”.


Që t’i shihni të gjitha ofertat tona kërkoni në Faqen tonë: www.dugiestate.com 

#Jeni të mirëseardhur në Agjencionin tonë që të shihni edhe tjera oferta!

Ose na kontaktoni në këta numra:

044 433 667 (viber)
049 60 80 70
search-agency@live.com
Facebook: Patundshmeri Search Estate

o.shas.44
Informata rreth publikuesit
Dukagjin
Prishtinë
044 433 667
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »