SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa me qira 82m2 ne Lagjen e Spitalit.
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:55
Madhësia :
82 m²
ID e produktit :
50398
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qira 82m2 ne Lagjen e Spitalit.
Banesa eshte ne katin e 5 me lift ne funksion, ka nje dhome dite me kuzhine, dy dhoma gjumi, shpaiz te vogel, banjo dhe terase,
Çmimi eshte 250euro.
Na kontaktoni ne nr: 045401212
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »