SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes banesen 45m2 ne lagjen ulpiana d7 akti pare hyrja dyte. bane
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Nëntor '14
ID e produktit :
50401
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes banesen 45m2 ne lagjen ulpiana d7 akti pare hyrja dyte. banes aka nje dhome kuzhine banjo dhe shpajze. qmimi sipas marreveshjes.
Informata rreth publikuesit
gonxhe_bojaxhiu
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »