SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
KAT SHTEPIE – SISTEM BANESOR NE ULPIANE PAS BENAFIT^
Çmimi :
€420.00
Kategoria :
Postuar :
27 Qershor '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
100 m²
ID e produktit :
50405
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshojme me qira katin e shtepise- sistem banesor, e cila gjindet ne lagjen Ulpiana, pas Benafit. Banesa eshte ne katin e pare. Eshte tersisht e mobiluar.

Ka kete rendtije:

Sallon dhe kuzhine

Dy dhoma gjumi

Shpajz

Dy banjo dhe

Korridor

Leshohet vetem per familjar!

Që t’i shihni të gjitha ofertat tona kërkoni në Faqen tonë: www.dugiestate.com 

Facebook: Patundshmeri Search Estate

Kontakti nga ora 09:00 – 20:00
mob: 044 433 667 (Viber)
049 60 80 70
e-mail:
search-agency@live.com

o.syl.44
Informata rreth publikuesit
Dukagjin
Prishtinë
044 433 667
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »