SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet trualli 3.47 ari afer lagjes 038, ne Çagllavicë
Çmimi :
€16,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 10:50
Madhësia :
347 m²
ID e produktit :
50413
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 3.47ari truall ne Çagllavicë. Trualli gjendet afer lagjes 038 tek Restorant Mansion, ne lagje me te gjithe infrastrukturen e nevojshme, instalimi i rrymes, uji, kanalizimi dhe rruga e shtruar me kocka. Lagjja eshte e banueshme, ne te njejten rruge ka disa shtepi te ndertuara dhe disa tjera jane ne ndertim e siper.
Qmimi 16.000 euro per ari, qmimi i diskutushem.

Agjensioni Dion ne Prishtine
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
038 520 063 : 044 147 956 : 049 147 956 :
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Qagllavicë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »