SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MAGNET - Eagle in Flight
Çmimi :
€109,000.00
Kategoria :
Postuar :
7 Nëntor '14
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
138 m²
Ekstra :
Kondicioner, Garazh, Tarracë Kulmi, Ballkon
ID e produktit :
50438
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
“Ky projekt është konceptuar si një shenjë për qytetin e Tiranës. Ai flet për rritjen e jetës së përditshme drejt lirive dhe horizonteve të hapura të një demokracie në zhvillim. Projekti kalon përtej banimit tradicional duke dhënë dritë, hapsirë dhe individualitet për banorët e tij. Forma e ndërtesës është frymëzuar nga Shqiponja në fluturim drejt demokracive Perëndimore. Është një model i cili do të hedhë dritë si nje far ndriçues drejt një të ardhme të re dhe të shkëlqyer për Shqipërine

Nr:00355685090026
e-mail: ardianjaku@outlook.de
Informata rreth publikuesit
ardianjaku
Tirane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »