SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Rezidenca Eagle In Fly
Çmimi :
€88,000.00
Kategoria :
Postuar :
7 Nëntor '14
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
125 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
50462
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ky projekt është konceptuar si një shenjë për qytetin e Tiranës. Ai flet për rritjen e jetës së përditshme drejt lirive dhe horizonteve të hapura të një demokracie në zhvillim. Projekti kalon përtej banimit tradicional duke dhënë dritë, hapsirë dhe individualitet për banorët e tij. Forma e ndërtesës është frymëzuar nga Shqiponja në fluturim drejt demokracive Perëndimore. Është një model i cili do të hedhë dritë si nje far ndriçues drejt një të ardhme të re dhe të shkëlqyer për Shqipërine

Nr :00355685090026
e-mail:ardianjaku@outlook.de
Informata rreth publikuesit
ardianjaku
Tirana [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »