SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Dyqan dhe banese ne Pedonale Shkoder
Çmimi :
€186,400.00
Kategoria :
Postuar :
7 Nëntor '14
Madhësia :
203 m²
ID e produktit :
50485
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Objekt dy katesh ne Rrugen me te frekuentuar ne Qytetin e Shkodres ne Pedonale.
Perbehet nga Kati 1 Dyqan 42m2 , Kati 2 Objekt banimi 77m2
Siperfaqe totale trualli 125m2
Cmimi 186400 euroi negociueshem!!
Kontakto Agjent Imobiliar Amarildo sterkaj 0692883398 Viber ose Whatsapp
Facebook: Agjensia e Sherbimeve Extra
Website: agjensiaextra.com
Informata rreth publikuesit
Amarildo
Shkodër, Albania
Shkoder,Albania [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »